Telefon kontaktowy
+ 48 61 83 22 063


Polski English Deutsch Italiano

Fundusze UE

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze na rzecz naszych partnerów biznesowych w zakresie wnioskowania o pozyskiwanie, jak i rozliczanie dotacji i funduszy unijnych.

W ramach współpracy z najwyższej klasy specjalistami, oferujemy Państwu profesjonalną, kompleksową pomoc w zakresie pozyskiwania środków Unii Europejskiej. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy obsłudze inwestycji, począwszy od momentu przygotowywania wniosku, biznesplanu, studium wykonalności, czy też wszelkiej pozostałej dokumentacji celem uzyskania dofinansowania. Analizujemy również możliwości i warunki potencjalnej współpracy z jednostkami naukowymi w celu wdrażania innowacji w przedsiębiorstwach (prace B+R).

Nadto, oferujemy Państwu możliwość uzyskania konsultacji także co do możliwości pozyskiwania funduszy unijnych jaki i innych form finansowania inwestycji (kredyty, leasing itp), przygotowując i opiniując dla naszych Klientów stosowne umowy, a także udzielając pomocy prawnej m.in. w dziedzinie obrotu nieruchomościami oraz doradztwa podatkowego.

W gronie współpracowników w sposób indywidualny podchodzimy do każdego projektu, co sprawia, ze możemy pochwalić się liczną grupą Klientów planujących dalszy rozwój oraz inwestycje.

Nowa Perspektywa Unii Europejskiej 2014-2020