Telefon kontaktowy
+ 48 61 83 22 063


Polski English Deutsch Italiano

Zespół

ml

Michał Łabutka

adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Uczestnik licznych seminariów oraz dodatkowych studiów w zakresie prawa gospodarczego, kontraktów, stosowania procedur zamówień publicznych, studiów prawa angielskiego i europejskiego w ramach Brytyjskiego Centrum Studiów Prawnych i Europejskich i Cambridge University, nadto studiów podyplomowych w zakresie pozyskiwania i rozliczania Funduszy Unii Europejskiej.

Więcej informacji

ml

Piotr Nowak

radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Zdobywał doświadczenie zarówno w kancelariach prawnych w Wielkopolsce, jak i w administracji państwowej w Państwowej Inspekcji Pracy. Uczestnik licznych szkoleń organizowanych przez Ośrodek Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu.

Więcej informacji

ml

Mikołaj Andrzejczak

radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej informacji

ml

Kamil Skrobański

specjalista ds. funduszy europejskich

Doktorant Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwent Administracji Europejskiej, specjalność: zarządzanie projektem Unii Europejskiej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej informacji